Bugun...Redhack'ten açıklama Beklemedikleri yerden vuracağız
Tarih: 06.11.2015


RedHack‬ 1 Kasım seçimleri ardından bir açıklama yayınladı. “Bize ihtiyacınız olduğu o an, yanınızdayız” diyen Redhack “Beklemedikleri anda beklemedikleri yerlerden vurduk/vuracağız!” dedi.Redhack'ten açıklama: Beklemedikleri yerden vuracağız!
 
RedHack‬ 1 Kasım seçimleri ardından bir açıklama yayınladı. “Bize ihtiyacınız olduğu o an, yanınızdayız” diyen Redhack “Beklemedikleri anda beklemedikleri yerlerden vurduk/vuracağız!” dedi.
 
Redhack 1 Kasım seçiminin ardından bir açıklama yayınlayarak "beklemedikleri anda beklemedikleri yerden vurduk/vuracağız" dedi.
 
Yürüttükleri çalışmaları tamamlama noktasına geldiklerini belirten Redhack, "bu halk yalnız değil, şimdi onlar düşünsün" sözlerini paylaştı.
 
RedHack’in açıklaması şöyle:
 
1- En son “Serdar Ben” yoldaşımızın cenaze töreninde “Bize ihtiyacınız olduğu o an, yanınızdayız” demiştik..
 
2- Seçimden sonra maalesef büyük bir umutsuzluk tablosunun hakim olduğunu görüyoruz. Hırsız olan, Katil olan biz miyiz ki boynumuzu eğelim?
 
3- Hırsızlarla seçime girip oylarımızı çalmayacaklarını ve dürüst bir seçim olacağını düşünecek kadar saf mıyız ki üzülüyoruz?
 
4- Eğer cemaat kasetlerine umut bağlayıp, Fuat Avni RT edip, kurtuluşu “kendi dışımızda” arıyorsak, hayal kırıklığı yaşamamız da çok normal.
 
5- Herkes ve herşey sizi bırakabilir ama bu ülkenin Devrimcileri, bu toprakların güzel insanları sizden vazgeçmez. Asla yalnız değilsiniz.
 
6- Şimdi silkelenelim ve ayaga kalkalım! Daha Suruç’un Ankara’nın kanı kurumadı. Umutsuzluk en başta “barış” için can verenlere ihanettir!
 
7- Sertifikasız, son derece güvenliksiz, dışarıdan müdehale yapılabilinen, değişikliklere açık “Secsis sistemine” değil, kendimize güvenelim.
 
8- Umut tücarlarına, sahte kurtuluş pompacılarına, kendilerini zeki bizleri aptal gören egemen aptallara değil, yoldaşlarımıza güvenelim.
 
9- Son açıklamamızda da söylediğimiz gibi calışmaları neredeyse tamamladık. Beklemedikleri anda beklemedikleri yerlerden vurduk/vuracağız!
 
10- Ateşi onlar istedi, biz de CEHENNEMLERİ olacağız! Bu halk yalnız değil, yiğitlerse durdursunlar bizi!
Şimdi onlar düşünsün..
#RedHack
 
KAYNAK:İLERİ HABERBu haber 1022 defa okunmuştur.

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ

YAZARLAR
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
HAVA DURUMU (İSTANBUL)
İSTANBUL
ANKET
resmi ilanlar Yapay Çiçek
altın
REKLAM VE SPONSOR ALANI
YUKARI