Bugun...Redhack'ten açıklama Beklemedikleri yerden vuracağız
Tarih: 06.11.2015


RedHack‬ 1 Kasım seçimleri ardından bir açıklama yayınladı. “Bize ihtiyacınız olduğu o an, yanınızdayız” diyen Redhack “Beklemedikleri anda beklemedikleri yerlerden vurduk/vuracağız!” dedi.Redhack'ten açıklama: Beklemedikleri yerden vuracağız!
 
RedHack‬ 1 Kasım seçimleri ardından bir açıklama yayınladı. “Bize ihtiyacınız olduğu o an, yanınızdayız” diyen Redhack “Beklemedikleri anda beklemedikleri yerlerden vurduk/vuracağız!” dedi.
 
Redhack 1 Kasım seçiminin ardından bir açıklama yayınlayarak "beklemedikleri anda beklemedikleri yerden vurduk/vuracağız" dedi.
 
Yürüttükleri çalışmaları tamamlama noktasına geldiklerini belirten Redhack, "bu halk yalnız değil, şimdi onlar düşünsün" sözlerini paylaştı.
 
RedHack’in açıklaması şöyle:
 
1- En son “Serdar Ben” yoldaşımızın cenaze töreninde “Bize ihtiyacınız olduğu o an, yanınızdayız” demiştik..
 
2- Seçimden sonra maalesef büyük bir umutsuzluk tablosunun hakim olduğunu görüyoruz. Hırsız olan, Katil olan biz miyiz ki boynumuzu eğelim?
 
3- Hırsızlarla seçime girip oylarımızı çalmayacaklarını ve dürüst bir seçim olacağını düşünecek kadar saf mıyız ki üzülüyoruz?
 
4- Eğer cemaat kasetlerine umut bağlayıp, Fuat Avni RT edip, kurtuluşu “kendi dışımızda” arıyorsak, hayal kırıklığı yaşamamız da çok normal.
 
5- Herkes ve herşey sizi bırakabilir ama bu ülkenin Devrimcileri, bu toprakların güzel insanları sizden vazgeçmez. Asla yalnız değilsiniz.
 
6- Şimdi silkelenelim ve ayaga kalkalım! Daha Suruç’un Ankara’nın kanı kurumadı. Umutsuzluk en başta “barış” için can verenlere ihanettir!
 
7- Sertifikasız, son derece güvenliksiz, dışarıdan müdehale yapılabilinen, değişikliklere açık “Secsis sistemine” değil, kendimize güvenelim.
 
8- Umut tücarlarına, sahte kurtuluş pompacılarına, kendilerini zeki bizleri aptal gören egemen aptallara değil, yoldaşlarımıza güvenelim.
 
9- Son açıklamamızda da söylediğimiz gibi calışmaları neredeyse tamamladık. Beklemedikleri anda beklemedikleri yerlerden vurduk/vuracağız!
 
10- Ateşi onlar istedi, biz de CEHENNEMLERİ olacağız! Bu halk yalnız değil, yiğitlerse durdursunlar bizi!
Şimdi onlar düşünsün..
#RedHack
 
KAYNAK:İLERİ HABERBu haber 2084 defa okunmuştur.

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ

YAZARLAR
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
HAVA DURUMU (İSTANBUL)
İSTANBUL
ANKET
resmi ilanlar Yapay Çiçek
altın
REKLAM VE SPONSOR ALANI
YUKARI