Bugun...



CHP Hangi adaylarla 1 Kasım Seçimlerine giriyor
Tarih: 20.09.2015


CHP'de yapılan Parti Meclisi ve MYK toplantıları ile 1 Kasım seçimleri milletvekili aday listeleri belli oldu. Liste dışı kalan Murat Özçelik, istifa etti. CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan ise CHP listelerini YSK’ya teslim ettiği sırada yaptığı açıklamada “Sayın Özçelik listelerde yer bulamamış değildir. Kendisi aday olmamıştır” dedi.



CHP'de dün yapılan Parti Meclisi ve MYK toplantıları ile 1 Kasım seçimleri milletvekili aday listeleri belli oldu. Liste dışı kalan Murat Özçelik, istifa etti. CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan ise CHP listelerini YSK’ya teslim ettiği sırada yaptığı açıklamada “Sayın Özçelik listelerde yer bulamamış değildir. Kendisi aday olmamıştır” dedi.
 
Dün akşam saatlerinde yaptığı "Siyasete CHP'de  devam edebilirim" açıklamasıyla gündeme gelen AKP'nin kurucularından Abdülatif Şener de CHP aday listesinde yer almadı. 
 
CHP listesinde akıbeti merakla beklenen isimlerden biri de 7 Haziran seçimlerinde listeye dahil olmayan Umut Oran'ın durumu idi. Oran, 1 Kasım için milletvekilliği başvurusu yapmıştı. Ancak bu seçim listesine de giremedi.
 
Koray Çalışkan aday olamadı
 
Aynı şekilde, ismi üzerinde en çok tartışılan isimlerden biri de Koray Çalışkan oldu. Aday olabilmek için Boğaziçi Üniversitesi'ndeki görevinden ayrılan Çalışkan, Parti Meclisi üyelerinin yoğun itirazı üzerine liste dışı kaldı.
 
Koray Çalışkan’ın seçilecek bir yerden, İstanbul 3. Bölge 9. Sıradan adaylığına Parti Meclisi karşı çıktı.
 
Mehmet Bekaroğlu öne kaydırıldı
 
Murat Özçelik 7 Haziran seçimlerinde İstanbul 3. Bölge 7. sıradan aday olmuştu. Onun liste dışı kalmasıyla, yerine Bekaroğlu konuldu. Bekaroğlu, 7 Haziran seçimlerinde aynı listede 9. sıradan aday gösterilmişti.  
CHP'den istifa eden İstanbul Milletvekili İhsan Özkes'in boşalttığı seçim listesine dahil olan Genel Başkan Yardımcısı Akkaya, ancak Özkes'in 7 Haziran seçimlerindeki yerinden daha aşağı sıralarda kendine yer buldu. Özkes'ten boşalan yerden liste kaydırıldı, Akkaya, 11. sıradan İstanbul listesine girdi.
 
Özçelik'in liste dışı kalması ile CHP listelerinde vekil adayı olarak Dışişleri kökenli kalan tek isim, Ardahan'dan aday gösterilen, Musul eski Başkonkolosu iken IŞİD'in kaçırdığı Türk vatandaşları grubunda yer alan ancak serbest kaldıktan sonra Tacikistan'a büyükelçi olarak olarak atanan Öztürk Yılmaz oldu.
 
Baykal ve İnce listede
 
Deniz Baykal ve Muharrem İnce'nin liste dışı kalacaklarına ilişkin haberler ise doğru çıkmadı. Hem Baykal, hem de İnce 7 Haziran listesinde yerlerini korudular.
 
Tunceli'de iki isim de değişti
 
Merakla beklenen, CHP listesinde Kemal Kılıçdaroğlu'nun memleketi Tunceli'de de büyük değişim yaşandı; Tunceli listesinde yer alan iki aday da değiştirildi. CHP, 7 Haziran seçimlerinde Tunceli'den milletvekili çıkaramamıştı. 
 
İşte CHP'nin milletvekili adaylarının tam listesi 
 
ADANA 1 ELİF DOĞAN TÜRKMEN
 
ADANA 2 ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER
 
ADANA 3 İBRAHİM ÖZDİŞ
 
ADANA 4 AYDIN USLUPEHLİVAN
 
ADANA 5 BURHANETTİN BULUT
 
ADANA 6 MÜZEYYEN ŞEVKİN
 
ADANA 7 ORHAN TOKLU
 
ADANA 8 NESRİN GÖÇHAN
 
ADANA 9 KEMAL DERİN
 
ADANA 10 RUKİYE ÇİNKILIÇ
 
ADANA 11 YÜKSEL KARAASLAN
 
ADANA 12 GÜLCAN ABALI
 
ADANA 13 İBRAHİM DEMİR
 
ADANA 14 ETEM TOK
 
ADIYAMAN 1 SIDDIK ŞAHİN
 
ADIYAMAN 2 FATMA ULUBEY
 
ADIYAMAN 3 DENİZ ÇAKMAK
 
ADIYAMAN 4 MUSTAFA HAKKAN KILINÇ
 
ADIYAMAN 5 ZEYNEP SAYA
 
AFYONKARAHİSAR 1 BURCU KÖKSAL
 
AFYONKARAHİSAR 2 HATİCE GÖK
 
AFYONKARAHİSAR 3 BEKİR KASAP
 
AFYONKARAHİSAR 4 İSMAHAN NERGİZ
 
AFYONKARAHİSAR 5 ADNAN ÇELİK
 
AĞRI 1 KAZIM GÜZEL
 
AĞRI 2 ERKAN SAYAN
 
AĞRI 3 MEHMET SIDDIK YEL
 
AĞRI 4 KASIM ASLAN
 
AKSARAY 1 İSMAİL HAKKI AÇIKALIN
 
AKSARAY 2 MERAL KOÇAR
 
AKSARAY 3 HASAN ALİ ELİBOL
 
AMASYA 1 MUSTAFA TUNCER
 
AMASYA 2 HASAN ACAR
 
AMASYA 3 ARİFE SERPİL SARAÇOĞLU
 
ANKARA 1.Bölge 1 AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN
 
ANKARA 1.Bölge 2 NECATİ YILMAZ
 
ANKARA 1.Bölge 3 TEKİN BİNGÖL
 
ANKARA 1.Bölge 4 AYLİN NAZLIAKA
 
ANKARA 1.Bölge 5 LEVENT GÖK
 
ANKARA 1.Bölge 6 ALİ HAYDAR HAKVERDİ
 
ANKARA 1.Bölge 7 BÜLENT KUŞOĞLU
 
ANKARA 1.Bölge 8 ALİ BALKIZ
 
ANKARA 1.Bölge 9 GAMZE TAŞCIER
 
ANKARA 1.Bölge 10 MEHMET HADİMİ YAKUPOĞLU
 
ANKARA 1.Bölge 11 SELAHATTİN EMRE
 
ANKARA 1.Bölge 12 SEMA AKSOY
 
ANKARA 1.Bölge 13 FARUK ÖZDEMİR
 
ANKARA 1.Bölge 14 ERDOĞAN KILIÇ
 
ANKARA 1.Bölge 15 TURHAN İÇLİ
 
ANKARA 1.Bölge 16 SEZGİN KAYA
 
ANKARA 1.Bölge 17 AHMET ERSEN ÖZSOY
 
ANKARA 1.Bölge 18 MURATCAN IŞILDAK
 
ANKARA 2.Bölge 1 ŞENAL SARIHAN
 
ANKARA 2.Bölge 2 MURAT EMİR
 
ANKARA 2.Bölge 3 AHMET HALUK KOÇ
 
ANKARA 2.Bölge 4 NİHAT YEŞİL
 
ANKARA 2.Bölge 5 ALİ RIZA ERBAY
 
ANKARA 2.Bölge 6 CELALETTİN KOÇ
 
ANKARA 2.Bölge 7 SEMRA DİNÇER
 
ANKARA 2.Bölge 8 BARIŞ OZAN VURAL
 
ANKARA 2.Bölge 9 ALİ YILMAZ
 
ANKARA 2.Bölge 10 SELMA ERGEN
 
ANKARA 2.Bölge 11 ABİDİN ŞAHİN
 
ANKARA 2.Bölge 12 EMRE AYDIN
 
ANKARA 2.Bölge 13 CANAN GÜLLÜ
 
ANKARA 2.Bölge 14 EROL BEKTAŞ
 
ANTALYA 1 NİYAZİ NEFİ KARA
 
ANTALYA 2 DENİZ BAYKAL
 
ANTALYA 3 ÇETİN OSMAN BUDAK
 
ANTALYA 4 MUSTAFA AKAYDIN
 
ANTALYA 5 DEVRİM KÖK
 
ANTALYA 6 FİGEN ALBUGA ÇALIKUŞU
 
ANTALYA 7 RAFET ZEYBEK
 
ANTALYA 8 NUSRET BAYAR
 
ANTALYA 9 DENİZ FİLİZ
 
ANTALYA 10 SULTAN YEGEN
 
ANTALYA 11 SEVİNDİK GİZLİ
 
ANTALYA 12 CAVİT ARI
 
ANTALYA 13 BARIŞ İŞBİLEN
 
ANTALYA 14 MERAL MENGİ
 
ARDAHAN 1 ÖZTÜRK YILMAZ
 
ARDAHAN 2 ERDEM UYĞUR
 
ARTVİN 1 UĞUR BAYRAKTUTAN
 
ARTVİN 2 MUSA ULUTAŞ
 
AYDIN 1 BÜLENT TEZCAN
 
AYDIN 2 METİN LÜTFİ BAYDAR
 
AYDIN 3 HÜSEYİN YILDIZ
 
AYDIN 4 MEHMET FATİH ATAY
 
AYDIN 5 TAYFUN TALİPOĞLU
 
AYDIN 6 FERDA ÇAĞLAR ERKUT
 
AYDIN 7 FULYA ÜSTÜNDAĞ
 
BALIKESİR 1 MEHMET TÜM
 
BALIKESİR 2 AHMET AKIN
 
BALIKESİR 3 NAMIK HAVUTÇA
 
BALIKESİR 4 ENSAR AYTEKİN
 
BALIKESİR 5 FİKRET ŞAHİN
 
BALIKESİR 6 ALİ KEMAL DEVECİLER
 
BALIKESİR 7 ALİ ER
 
BALIKESİR 8 NEŞE ZENGİN İĞDIR
 
BARTIN
 
1 MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA
 
BARTIN
 
2 AYSU BANKOĞLU
 
BATMAN
 
1 MANSUR OBUT
 
BATMAN
 
2 ORHAN CİHAN
 
BATMAN
 
3 HAMİT KESKİN
 
BATMAN
 
4 KEMAL DEMİR
 
BAYBURT
 
1 MURAT BÜLBÜL
 
BAYBURT
 
2 TAHSİN DEMİR
 
BİLECİK
 
1 YAŞAR TÜZÜN
 
BİLECİK
 
2 HÜSEYİN ELMAS
 
BİNGÖL
 
1 KAZIM ALINAK
 
BİNGÖL
 
2 KEMAL SATICI
 
BİNGÖL
 
3 HÜSEYİN NEGÜZEL
 
BİTLİS
 
1 VEYSİ UYANIK
 
BİTLİS
 
2 FERHAT ŞAHİN
 
BİTLİS
 
3 İSMAİL NACAR
 
BOLU
 
1 TANJU ÖZCAN
 
BOLU
 
2 MEHMET BURAK COP
 
BOLU
 
3 ELFAZ TEMİZ
 
BURDUR
 
1 MEHMET GÖKER
 
BURDUR
 
2 KADİR KOÇ
 
BURDUR
 
3 OKAN KURD
 
BURSA
 
1 LALE KARABIYIK
 
BURSA
 
2 CEYHUN İRGİL
 
BURSA
 
3 ORHAN SARIBAL
 
BURSA
 
4 ERKAN AYDIN
 
BURSA
 
5 NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU
 
BURSA
 
6 MUSTAFA ŞENYURT
 
BURSA
 
7 ASÜDE ŞENOL
 
BURSA
 
8 NURAY ÇOHAN
 
BURSA
 
9 İSMET KARACA
 
BURSA 10 DENİZ BAYKAL
 
BURSA 11 ŞADİ ÖZDEMİR
 
BURSA 12 İNAN KESER
 
BURSA 13 FATMA BELGİN GÖKÇE
 
BURSA 14 FEVZİ SAYAN
 
BURSA 15 SUNA SOYDAŞ
 
BURSA 16 SEMİH ÖZDEMİR
 
BURSA 17 ÖZKAN KAYAOĞLU
 
BURSA 18 ALPAY AYDIN
 
ÇANAKKALE
 
1 MUHARREM ERKEK
 
ÇANAKKALE
 
2 BÜLENT ÖZ
 
ÇANAKKALE
 
3 METİN ÜMİT URAL
 
ÇANAKKALE
 
4 ADİL CAN
 
ÇANKIRI
 
1 MURAT BERAT ATALAY
 
ÇANKIRI
 
2 NERMİN AYDINLI
 
ÇORUM
 
1 TUFAN KÖSE
 
ÇORUM
 
2 MUHARREM BOZDOĞAN
 
ÇORUM
 
3 DİNÇER SOLMAZ
 
ÇORUM
 
4 SAİM TOPGÜL
 
DENİZLİ
 
1 MELİKE BASMACI
 
DENİZLİ
 
2 KAZIM ARSLAN
 
DENİZLİ
 
3 GÜLİZAR BİÇER KARACA
 
DENİZLİ
 
4 ADİL DEMİR
 
DENİZLİ
 
5 AHMET DİVARCI
 
DENİZLİ
 
6 HALİS ÖDEL
 
DENİZLİ
 
7 AZMİ ERMİŞ
 
DİYARBAKIR
 
1 NACİ SAPAN
 
DİYARBAKIR
 
2 HÜSEYİN CİHAN TAŞKIRAN
 
DİYARBAKIR
 
3 İLHAN BARAN
 
DİYARBAKIR
 
4 HAMİT FİDAN
 
DİYARBAKIR
 
5 NURDAN ERDİŞ
 
DİYARBAKIR
 
6 SERDAR KILIÇOĞLU
 
DİYARBAKIR
 
7 RECEP LEYGARA
 
DİYARBAKIR
 
8 EMRAH ANLI
 
DİYARBAKIR
 
9 ASLI AÇIKGÖZ
 
DİYARBAKIR 10 MEHTAP ULUBA
 
DİYARBAKIR 11 ENGİN DAYANIK
 
DÜZCE
 
1 ZAFER TEBER
 
DÜZCE
 
2 ZEKERİYA YANMAZ
 
DÜZCE
 
3 ABDULLAH ŞAHİN
 
EDİRNE
 
1 OKAN GAYTANCIOĞLU
 
EDİRNE
 
2 ERDİN BİRCAN
 
EDİRNE
 
3 GÜRKAN GÜNESER
 
ELAZIĞ
 
1 FATİH GÜRSUL
 
ELAZIĞ
 
2 FEVZİ ŞENGEZER
 
ELAZIĞ
 
3 YILBAY ÇELİK
 
ELAZIĞ
 
4 LALE AYDIN
 
ERZİNCAN
 
1 ERDOĞAN ÖZYALÇIN
 
ERZİNCAN
 
2 YALÇIN TANRIVERDİ
 
ERZURUM
 
1 TUNCER AKTAŞ
 
ERZURUM
 
2 YAVUZ POLAT
 
ERZURUM
 
3 ORHAN BOZKURT
 
ERZURUM
 
4 HAYDAR BULUT
 
ERZURUM
 
5 HAKAN CEBECİ
 
ERZURUM
 
6 NECİP AKTAŞ
 
ESKİŞEHİR
 
1 GAYE USLUER
 
ESKİŞEHİR
 
2 UTKU ÇAKIRÖZER
 
ESKİŞEHİR
 
3 CEMAL OKAN YÜKSEL
 
ESKİŞEHİR
 
4 METİN TOMSUK
 
ESKİŞEHİR
 
5 ERDAL ÇAKICIER
 
ESKİŞEHİR
 
6 ERDAL CAFEROĞLU
 
GAZİANTEP
 
1 AKİF EKİCİ
 
GAZİANTEP
 
2 MEHMET GÖKDAĞ
 
GAZİANTEP
 
3 ALİ PERİ
 
GAZİANTEP
 
4 COŞKUN ÖZKAYA
 
GAZİANTEP
 
5 NACİ KILIÇ
 
GAZİANTEP
 
6 HASAN ŞAHİN
 
GAZİANTEP
 
7 ADİLE MERVE ALTINBAŞ
 
GAZİANTEP
 
8 FATMA KILIÇ
 
GAZİANTEP 9 MEHMET TURAN GÜNDOĞDU
 
GAZİANTEP 10 CEMAL ÇANKAYA
 
GAZİANTEP 11 HAKAN KORKMAZ
 
GAZİANTEP 12 HASAN AKTAŞ
 
GİRESUN 1 BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU
 
GİRESUN 2 BASRİ GÜRSOY
 
GİRESUN 3 İBRAHİM AKGÜN
 
GİRESUN 4 SEVGİ UTLU GÜNGÖR
 
GÜMÜŞHANE 1 EVREN MURAT ÖZTEKİN
 
GÜMÜŞHANE 2 RÜSTEM AKDEMİR
 
HAKKARİ 1 ŞÜKRÜ ÇİVİ
 
HAKKARİ 2 MELEK ÇALLI
 
HAKKARİ 3 GİYASETTİN KOÇ
 
HATAY 1 HİLMİ YARAYICI
 
HATAY 2 MEVLÜT DUDU
 
HATAY 3 SERKAN TOPAL
 
HATAY 4 BİROL ERTEM
 
HATAY 5 MEHMET RİYAT KIRMIZIOĞLU
 
HATAY 6 SERVET MULLAOĞLU
 
HATAY 7 DÖNDÜ DİLAN BEDİR
 
HATAY 8 MEHMET GÖZEL
 
HATAY 9 BİLGEN DUMAN
 
HATAY 10 SONAY AYKUT
 
IĞDIR 1 HALİL DUMAN
 
IĞDIR 2 FATMA ZOR
 
ISPARTA 1 İRFAN BAKIR
 
ISPARTA 2 İSA ÖNDER DİNÇTÜRK
 
ISPARTA 3 MUSTAFA CEYHAN
 
ISPARTA 4 İZZET BEYDOĞAN
 
İSTANBUL 1.Bölge 1 ŞAFAK PAVEY
 
İSTANBUL 1.Bölge 2 GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ
 
İSTANBUL 1.Bölge 3 GÜRSEL TEKİN
 
İSTANBUL 1.Bölge 4 BARIŞ YARKADAŞ
 
İSTANBUL 1.Bölge 5 MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ
 
İSTANBUL 1.Bölge 6 MAHMUT TANAL
 
İSTANBUL 1.Bölge 7 İLHAN KESİCİ
 
İSTANBUL 1.Bölge 8 OĞUZ KAAN SALICI
 
İSTANBUL 1.Bölge 9 ONURSAL ADIGÜZEL
 
İSTANBUL 1.Bölge 10 ALİ ÖZCAN
 
İSTANBUL 1.Bölge 11 YAKUP AKKAYA
 
İSTANBUL 1.Bölge 12 METİN AĞIRMAN
 
İSTANBUL 1.Bölge 13 KADİR GÖKMEN ÖĞÜT
 
İSTANBUL 1.Bölge 14 CEM HAYDAR BEKTAŞ
 
İSTANBUL 1.Bölge 15 BİRSEN TURSUN DEMİREL
 
İSTANBUL 1.Bölge 16 İRFAN KARACAN
 
İSTANBUL 1.Bölge 17 BERHAN ŞİMŞEK
 
İSTANBUL 1.Bölge 18 DERYA ŞENTÜRK
 
İSTANBUL 1.Bölge 19 NECDET SARAÇ
 
İSTANBUL 1.Bölge 20 HASAN UZUNYAYLA
 
İSTANBUL 1.Bölge 21 İLKAY ORHAN
 
İSTANBUL 1.Bölge 22 ERKAN BAŞBOĞA
 
İSTANBUL 1.Bölge 23 NURETTİN SARIBAL
 
İSTANBUL 1.Bölge 24 HÜSNİYE KAYA
 
İSTANBUL 1.Bölge 25 ÖZGEN NAMA
 
İSTANBUL 1.Bölge 26 SÜLEYMAN GÜZEL
 
İSTANBUL 1.Bölge 27 İSMAİL ALTAY
 
İSTANBUL 1.Bölge 28 SÜLEYMAN BAYRAKTUTAN
 
İSTANBUL 1.Bölge 29 HAVANA BAŞARAN
 
İSTANBUL 1.Bölge 30 UMUT ÇAKIR
 
İSTANBUL 1.Bölge 31 YELDA GARGUN
 
İSTANBUL 2.Bölge
 
1 SELİNA DOĞAN
 
İSTANBUL 2.Bölge
 
2 AYKUT ERDOĞDU
 
İSTANBUL 2.Bölge
 
3 MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU
 
İSTANBUL 2.Bölge
 
4 DURSUN ÇİÇEK
 
İSTANBUL 2.Bölge
 
5 SÜLEYMAN SENCER AYATA
 
İSTANBUL 2.Bölge
 
6 GÜLAY YEDEKCİ
 
İSTANBUL 2.Bölge
 
7 KADRİ ENİS BERBEROĞLU
 
İSTANBUL 2.Bölge
 
8 DİDEM ENGİN
 
İSTANBUL 2.Bölge
 
9 MUSTAFA SARIGÜL
 
İSTANBUL 2.Bölge 10 ÇETİN SOYSAL
 
İSTANBUL 2.Bölge 11 MELDA ONUR
 
İSTANBUL 2.Bölge 12 YÜKSEL MANSUR KILINÇ
 
İSTANBUL 2.Bölge 13 CENGİZ ALP
 
İSTANBUL 2.Bölge 14 HÜLYA ÇİĞDEM ANAD İBRAHİMHAKKIOĞLU
 
İSTANBUL 2.Bölge 15 GÜL YÜKSEL
 
İSTANBUL 2.Bölge 16 ZEYNEL ÖZTÜRK
 
İSTANBUL 2.Bölge 17 İNAN GÜNEY
 
İSTANBUL 2.Bölge 18 ÖZGÜR KOÇAK
 
İSTANBUL 2.Bölge 19 GÜVEN KARATAŞ
 
İSTANBUL 2.Bölge 20 MUSTAFA OZAN ŞER
 
İSTANBUL 2.Bölge 21 YUSUF ERGÜVEN
 
İSTANBUL 2.Bölge 22 KEMAL BÜYÜKBAYRAK
 
İSTANBUL 2.Bölge 23 FATMA GENÇ
 
İSTANBUL 2.Bölge 24 FİDAN ASLAN EROĞLU
 
İSTANBUL 2.Bölge 25 KADİR DEMİRGÖZ
 
İSTANBUL 2.Bölge 26 HALİT ÖZYURT
 
İSTANBUL 3.Bölge
 
1 BİHLUN TAMAYLIGİL
 
İSTANBUL 3.Bölge
 
2 İLHAN CİHANER
 
İSTANBUL 3.Bölge
 
3 ENGİN ALTAY
 
İSTANBUL 3.Bölge
 
4 ALİ ŞEKER
 
İSTANBUL 3.Bölge
 
5 ERDOĞAN TOPRAK
 
İSTANBUL 3.Bölge
 
6 EREN ERDEM
 
İSTANBUL 3.Bölge
 
7 MEHMET BEKAROĞLU
 
İSTANBUL 3.Bölge
 
8 ZEYNEL EMRE
 
İSTANBUL 3.Bölge
 
9 SİBEL ÖZDEMİR
 
İSTANBUL 3.Bölge 10 SEYHAN ERDOĞDU
 
İSTANBUL 3.Bölge 11 FEVZİ GÜMÜŞ
 
İSTANBUL 3.Bölge 12 EMİNE GÜLİZAR EMECAN
 
İSTANBUL 3.Bölge 13 ALİ ÖZGÜNDÜZ
 
İSTANBUL 3.Bölge 14 GÖKHAN GÜMÜŞDAĞ
 
İSTANBUL 3.Bölge 15 SÜLEYMAN ÇELEBİ
 
İSTANBUL 3.Bölge 16 ÇETİN ÇAPAN
 
İSTANBUL 3.Bölge 17 EFKAN BOLAÇ
 
İSTANBUL 3.Bölge 18 ÖZGÜR KARABAT
 
İSTANBUL 3.Bölge 19 HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN
 
İSTANBUL 3.Bölge 20 ERHAN BOZAN
 
İSTANBUL 3.Bölge 21 TÜLAY ATEŞ
 
İSTANBUL 3.Bölge 22 MEHTAP ALBAYRAK
 
İSTANBUL 3.Bölge 23 RIZA AKPOLAT
 
İSTANBUL 3.Bölge 24 KEMAL ÇEBİ
 
İSTANBUL 3.Bölge 25 ŞAHANIM METER
 
İSTANBUL 3.Bölge 26 TAŞKAN UYSAL
 
İSTANBUL 3.Bölge 27 SELÇUK MÜSNAT HAZİNEDAR
 
İSTANBUL 3.Bölge 28 ÖZLEM DURDAĞI DOKUYUCU
 
İSTANBUL 3.Bölge 29 TÜRKAN KEBECİ
 
İSTANBUL 3.Bölge 30 BAŞAK MERİH ERİÇOK
 
İSTANBUL 3.Bölge 31 SEDA ÖNDER
 
İZMİR 1.Bölge 1 SELİN SAYEK BÖKE
 
İZMİR 1.Bölge 2 MUSA ÇAM
 
İZMİR 1.Bölge 3 AHMET TUNCAY ÖZKAN
 
İZMİR 1.Bölge 4 TACETTİN BAYIR
 
İZMİR 1.Bölge 5 ÖZCAN PURÇU
 
İZMİR 1.Bölge 6 ALİ YİĞİT
 
İZMİR 1.Bölge 7 MURAT BAKAN
 
İZMİR 1.Bölge 8 MUHSİN KURT
 
İZMİR 1.Bölge 9 ALİ HIDIR ULUDAĞ
 
İZMİR 1.Bölge 10 EDNAN ARSLAN
 
İZMİR 1.Bölge 11 SEVDA ERDAN KILIÇ
 
İZMİR 1.Bölge 12 NİLAY KÖKKILINÇ
 
İZMİR 1.Bölge 13 MUZAFFER EMİR CÖMERT
 
İZMİR 2.Bölge 1 ZEYNEP ALTIOK
 
İZMİR 2.Bölge 2 KEMAL KILIÇDAROĞLU
 
İZMİR 2.Bölge 3 ZEKERİYA TEMİZEL
 
İZMİR 2.Bölge 4 MUSTAFA ALİ BALBAY
 
İZMİR 2.Bölge 5 AYTUN ÇIRAY
 
İZMİR 2.Bölge 6 ATİLA SERTEL
 
İZMİR 2.Bölge 7 KAMİL OKYAY SINDIR
 
İZMİR 2.Bölge 8 ALİ ENGİN
 
İZMİR 2.Bölge 9 HÜSEYİN SEZER
 
İZMİR 2.Bölge 10 ÜLKÜMEN RODOPLU
 
İZMİR 2.Bölge 11 ALİ KEMAL ELİTAŞ
 
İZMİR 2.Bölge 12 SİBEL PARMAKSIZ
 
İZMİR 2.Bölge 13 NURGÜL UÇAR AKTUĞ
 
KAHRAMANMARAŞ 1 ALİ ÖZTUNÇ
 
KAHRAMANMARAŞ 2 ALPER KETEN
 
KAHRAMANMARAŞ 3 EYLEM ÇAĞRAŞ
 
KAHRAMANMARAŞ 4 İNAN KESEN
 
KAHRAMANMARAŞ 5 MEHTAP KOÇAK
 
KAHRAMANMARAŞ 6 MUSTAFA GEDİK
 
KAHRAMANMARAŞ 7 YUNUS PINAR
 
KAHRAMANMARAŞ 8 BİLGE KAĞAN TAŞKESEN
 
KARABÜK 1 ERDOĞAN DİNCEL
 
KARABÜK 2 GÜLSÜN BENİÇ
 
KARAMAN 1 SAİM SEZEN
 
KARAMAN 2 YAKUP SELVİ
 
KARS 1 SELAMİ YİĞİT
 
KARS 2 CENGİZ DAŞDEMİR
 
KARS 3 SAFFET ÖZDEMİR
 
KASTAMONU 1 HÜSEYİN SELAMİ ÇELEBİOĞLU
 
KASTAMONU 2 YILMAZ KARAKOÇ
 
KASTAMONU 3 ORHAN DANA
 
KAYSERİ 1 ÇETİN ARIK
 
KAYSERİ 2 İBRAHİM BAHÇECİOĞLU
 
KAYSERİ 3 AŞKIN GENÇ
 
KAYSERİ 4 TÜRKER TOK
 
KAYSERİ 5 TÜLİN TEMEL
 
KAYSERİ 6 ŞEFİKA ASLI ESKİCİ
 
KAYSERİ 7 MUSTAFA UTKU SARI
 
KAYSERİ 8 KIVILCIM AKDAĞ
 
KAYSERİ 9 NAZLI ERDOĞAN
 
KIRIKKALE 1 HASAN BİÇER
 
KIRIKKALE 2 MUSTAFA DEMİRAL
 
KIRIKKALE 3 ADEM ŞAHİN
 
KIRKLARELİ 1 TÜRABİ KAYAN
 
KIRKLARELİ 2 VECDİ GÜNDOĞDU
 
KIRKLARELİ 3 MEHMET TUNA SOYKAN
 
KIRŞEHİR 1 OSMAN KÖK
 
KIRŞEHİR 2 MEHMET ALİ EKİCİ
 
KİLİS 1 ALİ TUNA
 
KİLİS 2 REŞİT TAYFUN ALAN
 
KOCAELİ 1 FATMA KAPLAN HÜRRİYET
 
KOCAELİ 2 HAYDAR AKAR
 
KOCAELİ 3 TAHSİN TARHAN
 
KOCAELİ 4 TURAN DUMLU
 
KOCAELİ 5 CUMA KARAVAR
 
KOCAELİ 6 MEHMET TAMER SOLAKOĞLU
 
KOCAELİ 7 KEMAL NİŞANCI
 
KOCAELİ 8 UTKAN GÜNEŞ
 
KOCAELİ 9 ASUDE FIRAT ÖZKAN
 
KOCAELİ 10 YAKUP TÖRK
 
KOCAELİ 11 MÜZEYYEN TOPÇU TAN
 
KONYA 1 MUSTAFA HÜSNÜ BOZKURT
 
KONYA 2 ALİ CEMAL CÖMERT
 
KONYA 3 GÜLSÜM FİLORİNALI
 
KONYA 4 MEHMET TURGAY BİLGE
 
KONYA 5 DENİZ İNDİBİ ÇELİK
 
KONYA 6 HÜSEYİN YAĞCI
 
KONYA 7 MUSA GÖKÇE
 
KONYA 8 EMİNE BALIK
 
KONYA 9 MEHMET GAYRETLİ
 
KONYA 10 NECATİ SARIHAN
 
KONYA 11 SEFER İPEK
 
KONYA 12 HAKKI DİNDAR
 
KONYA 13 DURSUN KAPLAN
 
KONYA 14 ORHAN KAYA
 
KÜTAHYA
 
1 ALİ FAZIL KASAP
 
KÜTAHYA
 
2 FİSUN YILDIZ
 
KÜTAHYA
 
3 HÜSEYİN DALKILINÇ
 
KÜTAHYA
 
4 HÜSNÜ İNANÇ
 
MALATYA
 
1 VELİ AĞBABA
 
MALATYA
 
2 ERDEM HÜSNÜ ASLANOĞLU
 
MALATYA
 
3 BERNA KARADAŞ
 
MALATYA
 
4 MEMBA KUŞCU
 
MALATYA
 
5 YUSUF SÜRÜCÜ
 
MALATYA
 
6 ETEM KÖRÜKMEZ
 
MANİSA
 
1 ÖZGÜR ÖZEL
 
MANİSA
 
2 MAZLUM NURLU
 
MANİSA
 
3 TUR YILDIZ BİÇER
 
MANİSA
 
4 MUSTAFA BAŞGÜLŞEN
 
MANİSA
 
5 SABRİ TEMEL
 
MANİSA
 
6 ABDULLAH SAKA
 
MANİSA
 
7 ZERRİN MASTAN
 
MANİSA
 
8 HAYRİYE HACET
 
MANİSA
 
9 HAKAN TATAR
 
MARDİN
 
1 MEHMET MUHİTTİN ARAÇ
 
MARDİN
 
2 ABDÜLVAHAP AY
 
MARDİN
 
3 BAYRAM ADNAN KAYA
 
MARDİN
 
4 ABDÜLAZİZ SAYĞIN
 
MARDİN
 
5 ABDULHALİM TAŞ
 
MARDİN
 
6 ŞÜKRÜ AKMAN
 
MERSİN
 
1 HÜSEYİN ÇAMAK
 
MERSİN
 
2 DURMUŞ FİKRİ SAĞLAR
 
MERSİN
 
3 AYTUĞ ATICI
 
MERSİN
 
4 SERDAL KUYUCUOĞLU
 
MERSİN
 
5 SİBEL GAZİ TABEL
 
MERSİN
 
6 EBRU ÇALIŞKAN
 
MERSİN
 
7 SEYİT ÖZANANAR
 
MERSİN
 
8 SEMRA KABASAKAL
 
MERSİN
 
9 NEVİN ZAİMOĞLU
 
MERSİN 10 CELAL ÇELİK
 
MERSİN 11 ŞERİFE ARICI YILDIZ
 
MUĞLA
 
1 AKIN ÜSTÜNDAĞ
 
MUĞLA
 
2 ÖMER SÜHA ALDAN
 
MUĞLA
 
3 NURETTİN DEMİR
 
MUĞLA
 
4 BURAK ERBAY
 
MUĞLA
 
5 EMRAH DOĞU
 
MUĞLA
 
6 SÜLEYMAN GİRGİN
 
MUŞ
 
1 MUSTAFA FIRAT
 
MUŞ
 
2 YILDIRIM PAÇAL
 
MUŞ
 
3 EKREM DİZDAROĞLU
 
NEVŞEHİR
 
1 OSMAN FAHRİ ERTİK
 
NEVŞEHİR
 
2 MEHMET SEYHAN DURU
 
NEVŞEHİR
 
3 FULYA GÜLŞEN ALTINSOY
 
NİĞDE
 
1 ÖMER FETHİ GÜRER
 
NİĞDE
 
2 SEVGİ ÖZBEK
 
NİĞDE
 
3 RAMAZAN ERTAN
 
ORDU
 
1 SEYİT TORUN
 
ORDU
 
2 MUSTAFA ADIGÜZEL
 
ORDU
 
3 İSA MARAL
 
ORDU
 
4 NURAY ATAOĞLU
 
ORDU
 
5 ZEKAİ SANA
 
OSMANİYE
 
1 NİHAT ÇERÇİ
 
OSMANİYE
 
2 GALİP KUTLU HAKTAN
 
OSMANİYE
 
3 SERPİL DÜZGÜN
 
OSMANİYE
 
4 ZEYNEL DEMİRBÜKER
 
RİZE
 
1 KEMAL KÖYMEN
 
RİZE
 
2 ÇETİN KEÇELİ
 
RİZE
 
3 ALİ ŞAHİNLER
 
SAKARYA
 
1 ENGİN ÖZKOÇ
 
SAKARYA
 
2 HÜSEYİN AVNİ ŞAHİN
 
SAKARYA
 
3 ERDOĞAN ISIR
 
SAKARYA
 
4 AYHAN BAL
 
SAKARYA
 
5 ELİF ASİYE BAŞER
 
SAKARYA
 
6 AYŞE KILIÇ
 
SAKARYA
 
7 İLKER YILMAZ
 
SAMSUN
 
1 KEMAL ZEYBEK
 
SAMSUN
 
2 HAYATİ TEKİN
 
SAMSUN
 
3 ŞABAN SEVİNÇ
 
SAMSUN
 
4 NESLİHAN HANCIOĞLU
 
SAMSUN
 
5 MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN
 
SAMSUN
 
6 FATMA NECİLE ÇOKAY
 
SAMSUN
 
7 ŞEVKİ YILMAZ
 
SAMSUN
 
8 CEM YILMAZ
 
SAMSUN
 
9 NURCİHAN TOMRUKÇU
 
SİİRT
 
1 CEMAL SİLAH
 
SİİRT
 
2 ÖZLEM GEDİZ
 
SİİRT
 
3 MEHMET ALİ ENGİN KOYUNCU
 
SİNOP
 
1 BARIŞ KARADENİZ
 
SİNOP
 
2 TUGAY DİNCEL
 
SİVAS
 
1 ALİ AKYILDIZ
 
SİVAS
 
2 HAYDAR GÖLBAŞI
 
SİVAS
 
3 ULAŞ KARASU
 
SİVAS
 
4 FİLİZ GÜR
 
SİVAS
 
5 MEHMET KAVAS
 
ŞANLIURFA
 
1 MEHMET VEDAT MELİK
 
ŞANLIURFA
 
2 ALİ ERSÖZ
 
ŞANLIURFA
 
3 SEDAT SAĞIR
 
ŞANLIURFA
 
4 HALE SORAN
 
ŞANLIURFA
 
5 AKİLE YEKTAŞ
 
ŞANLIURFA
 
6 MEHMET RECAİ ÜSTÜNDAĞ
 
ŞANLIURFA
 
7 MURAT YAZAR
 
ŞANLIURFA
 
8 FERİT ÖNCEL
 
ŞANLIURFA
 
9 MEHMET FARUK GÖKKAN
 
ŞANLIURFA 10 MAHMUT HAN ŞAHİN
 
ŞANLIURFA 11 HASAN KONGÜL
 
ŞANLIURFA 12 KEMAL EŞSİZ
 
ŞIRNAK
 
1 MEHMET BİLİR
 
ŞIRNAK
 
2 SELAHATTİN UĞUR
 
ŞIRNAK
 
3 MUZAFFER CİNGÜ
 
ŞIRNAK
 
4 SALİH UĞUR
 
TEKİRDAĞ
 
1 FAİK ÖZTRAK
 
TEKİRDAĞ
 
2 CANDAN YÜCEER
 
TEKİRDAĞ
 
3 EMRE KÖPRÜLÜ
 
TEKİRDAĞ
 
4 İLHAMİ ÖZCAN AYGUN
 
TEKİRDAĞ
 
5 ARZU MANDALI SUCU
 
TEKİRDAĞ
 
6 ŞERAFETDİN TERZİ
 
TOKAT
 
1 KADİM DURMAZ
 
TOKAT
 
2 MELİH YARDIMCI
 
TOKAT
 
3 HÜSEYİN TUNÇ
 
TOKAT
 
4 ŞAFAK BAYINDIR
 
TOKAT
 
5 TAHİR YILDIRIM
 
TRABZON
 
1 HALUK PEKŞEN
 
TRABZON
 
2 YAVUZ KARAN
 
TRABZON
 
3 AHMET KAYA
 
TRABZON
 
4 MURAT ÖZÇİLİNGİR
 
TRABZON
 
5 ALİ TÜREN ÖZTÜRK
 
TRABZON
 
6 CEMİL BOZBAŞ
 
TUNCELİ
 
1 GÜRSEL EROL
 
TUNCELİ
 
2 POLAT ŞAROĞLU
 
UŞAK
 
1 ÖZKAN YALIM
 
UŞAK
 
2 ALİ ERDOĞAN
 
UŞAK
 
3 İSMET AKIN
 
VAN
 
1 CEMAL ŞEN
 
VAN
 
2 MEHMET KURUKCU
 
VAN
 
3 SERAP ALKAN
 
VAN
 
4 KASIM BEYAZ
 
VAN
 
5 ŞANEL GÜLOĞLU
 
VAN
 
6 FIRAT KUVETLİ
 
VAN
 
7 SIRACEDDİN İLDEŞ
 
VAN
 
8 NEVZAT KOÇ
 
YALOVA
 
1 MUHARREM İNCE
 
YALOVA
 
2 MURAT OCAK
 
YOZGAT
 
1 ONUR KAYTAN
 
YOZGAT
 
2 AHMET PEKER
 
YOZGAT
 
3 AHMET KARAHAN
 
YOZGAT
 
4 KEMAL BAYRAMOĞLU
 
ZONGULDAK
 
1 ŞERAFETTİN TURPCU
 
ZONGULDAK
 
2 ÜNAL DEMİRTAŞ
 
ZONGULDAK
 
3 HARUN AKIN
 
ZONGULDAK
 
4 DENİZ YAVUZYILMAZ
 
ZONGULDAK 5 BUKET MÜFTÜOĞLU



Bu haber 1959 defa okunmuştur.

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET HABERLERİ

YAZARLAR
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
HAVA DURUMU (İSTANBUL)
İSTANBUL
ANKET
resmi ilanlar Yapay Çiçek
altın
REKLAM VE SPONSOR ALANI
YUKARI